در این مقاله می خواهیم تفاوت لوازم یدکی فابریک و متفرقه برلیانس بپردازیم. با ما همراه باشید تا بتوانید لوازم یدکی اصلی را از متفرقه تشخیص دهید.به چند سالی است که خودروسازان چینی، ایران را به عنوان یکی از بازارهای هدف خود انتخاب کرده اند و همین باعث شده است که در سال های اخیر، شاهد ورود شرکت های مختلف خودروسازی با مدل های متنوعی از انواع خودرو ها به ایران باشیم.

کمپانی برلیانس یکی از اولین خودروساز های چینی بود که به بازار ایران ورود پیدا کرد و به دلیل ظاهر زیبا و کیفیت مناسب محصولاتش، به سرعت در بازار ایران رشد کرد و مدل های مختلف خودروهای این شرکت، در زمره پرفروش ترین خودروهای چینی قرار گرفتند.

خودروسازان چینی برای فعالیت در بازار ایران با چالش های مختلفی روبرو بودند. یکی از این چالش ها عدم اعتماد مردم به خدمات پس از فروش این کمپانی ها مخصوصاً برای تامین قطعات یدکی بود. در سال های ابتدایی ورود خودروهای چینی به ایران، قطعات یدکی این خودروها به سختی در بازار پیدا میشد و همین باعث شده بود که قیمت نسبتاً بالایی داشته باشند.

تفاوت لوازم یدکی فابریک و متفرقه برلیانس

خوشبختانه در سال های اخیر مشکل تامین قطعات خودروهای چینی مخصوصاً خودروی برلیانس تا حد زیادی رفع شده است و به راحتی می توان اغلب قطعات این نوع خودروها را در بازار پیدا کرد. با بالاتر رفتن کیفیت خودروهای چینی و حل مشکل تامین قطعات، فروش این خودروها در بازار ایران به سرعت سیر صعودی گرفت و حالا اغلب مدل های خودروهای چینی مخصوصاً خودروهای برلیانس از جمله پرفروش ترین خودروها در بازار نو و کارکرده ایران هستند.

به دلیل فروش بالای خودروهای چینی، شرکت های مختلفی در ایران و خارج از ایران اقدام به تولید قطعات یدکی برای این خودروها می کنند. همین باعث شده است که قطعات یدکی خودرو برلیانس و دیگر خودروهای چینی را با برندهای مختلفی در بازار مشاهده کنیم. در حقیقت این روزها مشکل اصلی دارندگان خودروهای چینی، پیدا کردن قطعات اصلی و با کیفیت در بین انبوهی از از قطعات متفرقه است.

در این مقاله سعی داریم که شما را با روش های تشخیص قطعات یدکی اصلی خودرو برلیانس آشنا کنیم تا راحت تر و با اطمینان بیشتر نسبت به خرید قطعات یدکی برلیانس اقدام کنید.

تولید از کارخانه چینی لوازم یدکی فابریک برلیانس

همانطور که گفته شد، خودروی برلیانس یک خودروی ساخت کشور چین است. بنابراین یکی از مهمترین و اصلی ترین راه ها برای تشخیص قطعات یدکی اصلی برلیانس، ساخته شدن آنها در چین است. البته در کشور چین نیز شرکت های مختلفی وجود دارد که به تولید قطعات و لوازم یدکی برلیانس می پردازند.

مطمئن ترین راه برای خرید قطعات یدکی برلیانس، خرید از خود کمپانی تولید کننده است. خودروسازی برلیانس قطعات یدکی خودرو های تولیدی این کمپانی را نیز به بازار عرضه می کند و شما می توانید این قطعات یدکی را با کیفیت اصلی از فروشگاه نایکو پارت خریداری کنید.

تولید از کارخانه چینی لوازم یدکی فابریک برلیانس

عمر بالا قطعات یدکی اصلی برلیانس

هزینه نگهداری و تعمیر یک خودرو نسبت مستقیمی با کیفیت قطعات یدکی استفاده شده در آن دارد. استفاده از قطعات یدکی غیر اصلی باعث میشود که خودرو در بازه های زمانی کوتاه تری نیاز به تعمیر پیدا کند و با هربار تعمیر مشکلات جدیدی در خودرو نمایان شود.

مشکل قطعات یدکی غیر اصلی تنها عمر پایین آنها نیست و در صورت استفاده از قطعات یدکی تقلبی و غیر اصل، کیفیت سواری خودرو به طرز قابل توجهی کاهش پیدا خواهد کرد و از ایمنی و پایداری خودرو کاسته خواهد شد.

لوازم یدکی اصلی برلیانس علاوه بر داشتن عمر بالا و کاستن از هزینه های نگهداری و تعمیر خودرو، باعث تغییر در کیفیت سواری و سرعت خودرو نخواهند شد و خودروی شما همان کیفیت خودروی صفر کیلومتر خواهد داشت. بنابراین استفاده از قطعات یدکی اصلی برلیانس، هم سود مادی برای شما خواهد داشت و هم لذت استفاده از خودرو را بالا خواهد برد.

متریال مرغوب و کیفیت بالا قطعه

چیزی که باعث می شود کیفیت یک قطعه غیر اصل با کیفیت قطعات اصلی تفاوت داشته باشد، آلیاژ و متریال مورد استفاده در قطعات است. تولید کنندگان قطعات غیر اصلی و تقلبی برلیانس تنها به فکر سود بیشتر هستند و به همین خاطر از متریال نامرغوب و بی کیفیت استفاده می کنند تا قطعات را با کمترین هزینه ممکن تولید و روانه بازار کنند.

قطعات اصلی و اورجینال برلیانس همگی دارای سطح کیفی بالا و مرغوب هستند و دلیل آن استفاده از متریال درجه یک و بهره گیری از آلیاژهای با کیفیت بالا در تولید این قطعات است. قطعات اصلی و اورجینال برلیانس با استفاده از همان آلیاژ و متریال قطعات فابریک تولید می شوند.

بنابراین طول عمر آنها همانند قطعات فابریک خواهد بود و با یک بار تعویض قطعه می توانید چندین سال از آن استفاده کنید و به میزان زیادی در هزینه های خود صرفه جویی نمایید.

عمر بالا قطعات یدکی اصلی برلیانس

قیمت بالا قطعات اورجینال اما کارکرد عمری

تولیدکنندگان قطعات یدکی غیر اصلی و تقلبی برلیانس برای اینکه بتوانند محصولات خود را راحت تر در بازار به فروش برسانند، آنها را با قیمت ارزان تر نسبت به قطعات اورجینال عرضه می کنند. این موضوع باعث می شود که بسیاری از دارندگان خودروهای برلیانس فریب قیمت گذاری ارزان قطعات غیر اصلی را خورده و به جای قطعات اصلی از قطعات یدکی تقلبی استفاده کنند.

در نگاه اول استفاده از از قطعات تقلبی و غیر اصلی یک انتخاب اقتصادی و صرفه جویانه به نظر می رسد در حالی که در طولانی مدت این موضوع به ضرر مصرف کننده تمام شده و او را متحمل هزینه های بسیاری خواهد کرد.

شما با خرید قطعات اصلی برلیانس هزینه بیشتری نسبت به قطعات تقلبی و غیر اصلی پرداخت می کنید اما باید به این نکته توجه داشته باشید که قطعات اصلی برلیانس از ماندگاری بسیار بیشتری نسبت به قطعات غیر اصلی برخوردارند و همین باعث می شود که در طولانی مدت، خودروی شما کمتر نیاز به تعمیر داشته باشد و در مجموع هزینه نگهداری خودرو به مراتب کاهش پیدا میکند.

قطعات یدکی، مخصوصاً قطعات یدکی برلیانس از مواردی است که در خرید آن اصلا نباید نگاه اقتصادی داشته باشید. هر چقدر که قطعات اصلی برلیانس به نظر گرانتر باشد، باز هم نباید در خرید آن تردید کنید.

چرا که کیفیت قطعات یدکی رابطه مستقیمی با پایداری خودرو و امنیت آن دارد و شما با خرید قطعات یدکی اصلی، ماندگاری و کیفیت خودروی خود را برای چندین سال تضمین می کنید و می توانید با خیال راحت و بدون نگرانی از خرابی های احتمالی، از ماشین خود حتی برای سفر های طولانی استفاده کنید.

قیمت بالا قطعات اورجینال اما کارکرد عمری

بسته بندی و هولوگرام روی لوازم یدکی برلیانس

متاسفانه در سال های اخیر شرکت های مختلفی به وجود آمده اند که اقدام به تولید قطعات یدکی غیر اصل برلیانس با ظاهر و بسته بندی کاملا مشابه نمونه اصلی میکنند. همین باعث شده است که قطعات یدکی تقلبی با نام و قیمت قطعات اصلی برلیانس به مصرف کنندگان فروخته شود.

در چنین مواقعی بهترین راه برای تشخیص لوازم یدکی اصل برلیانس از لوازم یدکی مشابه اصل و تقلبی، چک کردن بسته بندی و هولوگرام روی لوازم یدکی است. لوازم یدکی اصلی برلیانس دارای یک بسته بندی باکیفیت هم از لحاظ چاپ و هم از لحاظ متریال هستند و روی تمامی آنها یک هولوگرام وجود دارد که ضامن اصل بودن کالاست.

تمامی لوازم یدکی برلیانس ارائه شده در فروشگاه نایکو پارت از تولیدکنندگان اصلی و اورجینال تهیه می شوند. به همین خاطر تمامی قطعات ارائه شده در این فروشگاه دارای هولوگرام هستند و همین خیال شما را از اصل بودن کالا راحت می کند و با اطمینان خاطر می توانید نسبت به خرید تمامی لوازم یدکی مورد نیاز خود از این فروشگاه اقدام کنید.

بسته بندی و هولوگرام روی لوازم یدکی برلیانس

اگر دارای خودروی برلیانس هستید دیگر لازم نیست تفاوت لوازم یدکی فابریک و متفرقه برلیانس را بدانید فقط کافیست قطعات مورد نبیاز خود را از نایکو پارت دریافت کنید. نایکو پارت کیفیت تمامی قطعات را تضمین می کند و با استفاده از قطعات یدکی ارائه شده در این فروشگاه، خودرو شما برای سالیان متوالی حس یک خودرو صفر کیلومتر با قطعات فابریک را خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *