در سالهای اخیر شاهد ورود کمپانی های مختلف خودروسازی چینی به بازار ایران بوده ایم و امروزه مدل های متعددی از کمپانی های مختلف چینی در بازار خودروی ایران وجود دارند. از جمله قدیمی ترین ها و پرفروش ترین خودروهای چینی ایران می توان به برلیانس و چانگان اشاره کرد.

به دلیل بهتر بودن از لحاظ کیفیت و قیمت مناسب، از دیگر چینی های بازار محبوب تر و پرفروش تر شده اند و حتی قراردادهایی نیز برای تولید چند مدل از این خودروها در خودروسازی های داخلی نیز بسته شده است.

مثل همه خودرو های خارجی، مهم ترین موضوع در هنگام خرید خودرو های چانگان و برلیانس نیز، خدمات پس از فروش و تامین قطعات است. فروشگاه نایکو پارت پارت نمایندگی هر دو کمپانی برلیانس و چانگان را در اختیار دارد و می تواند خدمات پس از فروش و تامین قطعات را برای مدل های مختلف این خودرو ها به صورت کامل انجام دهد.

نمایندگی لوازم یدکی برلیانس در غرب تهران

فروشگاه نایکو پارت نمایندگی برلیانس را به صورت مستقیم از از خود کمپانی تولید کننده دریافت کرده است و همین کیفیت خدمات و قطعات ارائه شده توسط این فروشگاه را تضمین می کند. با خرید لوازم یدکی برلیانس از فروشگاه نایکو پارت، خیالتان از بابت اصل بودن کالا، راحت خواهد بود و نیازی به استفاده از روش های مختلف برای بررسی اصالت کالا نیست.

نمایندگی لوازم یدکی برلیانس

در فروشگاه نایکو پارت تنها از یک منبع برای تامین قطعات برلیانس استفاده می شود. بنابراین در خرید های مختلف، تفاوتی را در کیفیت لوازم یدکی برلیانس مشاهده نخواهید کرد و نیازی به هیچ گونه نگرانی حتی در خرید عمده قطعات نیز وجود ندارد.

خرید لوازم یدکی برلیانس مستقیم از وارد کننده

یکی از اصلی ترین عوامل وجود تفاوت در قیمت لوازم یدکی برلیانس، وجود واسطه های متعدد در خرید و توزیع این نوع از کالاست. فروشگاه نایکو پارت، با واردات مستقیم لوازم یدکی از برلیانس و کشور چین، تمامی واسطه های موجود در مسیر تامین قطعات را حذف می کند و همین باعث می شود که قطعات با قیمت کمتر و به صورت اورجینال در اختیار مصرف کننده نهایی قرار بگیرد.

لوازم یدکی جلوبندی برلیانس

به دلیل کیفیت جاده ها و خیابان های ایران، معمولا جلوبندی برلیانس، بیشتر از سایر قسمت های این خودرو، نیاز به تعمیر و تعویض قطعات پیدا می کند. با توجه به این که قطعات مورد استفاده در جلوبندی، در ایمنی خودرو تاثیر مستقیم دارند، باید لوازم یدکی جلوبندی برلیانس را از نمایندگی اصلی برلیانس خریداری کنید تا خیالتان از بابت دوام آن راحت باشد.

لوازم یدکی بدنه برلیانس

متاسفانه به دلیل کمبودی که از لحاظ قطعات بدنه برلیانس در سال های اخیر وجود داشت، دارندگان خودرو های برلیانس مجبور بودند برای صافکاری و تعمیر قطعات بدنه، هزینه های بالایی را بپردازند. فروشگاه نایکو پارت لوازم یدکی بدنه برلیانس را نیز به صورت اورجینال ارائه می دهد و می توانید با قیمت مناسبی به خرید لوازم یدکی برلیانس از این شرکت اقدام کنید.

کیفیت بالا و تضمین شده محصولات نمایندگی برلیانس

کیفیت بالا و تضمین شده محصولات نمایندگی برلیانس حومه تهران

فروشگاه نایکو پارت تمامی واسطه ها را در تامین لوازم یدکی برلیانس حذف کرده و تمامی قطعات و لوازم یدکی مربوط به این خودرو ها را به صورت مستقیم از فروشنده اصلی خریداری و وارد کشور می کند.

بنابراین کیفیت بالای قطعات برلیانس ارائه شده در فروشگاه نایکو پارت، تضمین شده است و با خیال راحت می تواند نسبت به خرید لوازم یدکی خودرو های مختلف چینی از این فروشگاه اقدام کنید و هیچ گونه نگرانی درباره اصل بودن کالا ها نداشته باشید.

نمایندگی لوازم یدکی چانگان در تهران

چانگان از جمله خودرو های چینی پرطرفدار بازار است که مدل های متنوعی از آن در ایران خرید و فروش می شوند. این خودرو ها کیفیت مناسبی دارند و کمپانی چانگان نیز تلاش زیادی برای توزیع لوازم یدکی تولیداش به کار بسته است.

اعطای نمایندگی لوازم یدکی چانگان به شرکت های توزیع کننده ایرانی یکی از این اقدامات است که تاثیر بسیار خوبی بر در دسترس بودن بیشتر لوازم یدکی چانگان در بازار گذاشته است.

فروشگاه نایکو پارت، نمایندگی لوازم یدکی چانگان را نیز اخذ کرده تا به این ترتیب، به یک مرجع معتبر و قابل اتکا برای تامین لوازم یدکی خودرو های چینی تبدیل شود.

لوازم یدکی بدنه چانگان

خرید لوازم یدکی چانگان مستقیم از وارد کننده 

شما با خرید لوازم یدکی چانگان از فروشگاه نایکو پارت، لوازم یدکی خودرو خود را به صورت مستقیم و بدون واسطه از وارد کننده اصلی خریداری می کنید. بنابراین لوازم یدکی خریداری شده، به همان صورتی که در کمپانی چانگان تولید شده است، در اختیار شما قرار می گیرد.

پس از تعویض قطعات خودرو، تفاوتی را از لحاظ راحتی و کیفیت سواری خودرو احساس نخواهید و خودرو چانگان شما، همان حس روز های اول را خواهد داشت. علاوه بر این با خرید لوازم یدکی چانگان از فروشگاه نایکو پارت، از بابت خرید محصولات درجه یکخیالتان راحت خواهد بود و مطمئن هستید که هزینه خرید لوازم یدکی در جای درستی استفاده شده است.

لوازم یدکی جلوبندی چانگان

جلوبندی خودرو، قسمتی است که فرمان پذیری وسیله نقلیه را امکان پذیر می کند و اولین قسمتی از خودرو است که با جاده و موانع مختلف موجود در آن تماس پیدا می کند. بنابراین، کاملا طبیعی است که بعد از گذشت مدت زمان خاصی، جلوبندی خودرو نیاز به تعویض قطعات و تعمیر داشته باشد.

خودرو های چانگان نیز از این قاعده مستثنی نیستند و قطعا به خرید لوازم یدکی چانگان نیاز پیدا خواهید کرد. در صورتی که برای تعمیر جلوبندی خودرو چانگان از قطعات غیر اصلی استفاده کنید، خودرو دچار سر و صدای اضافی شده و باید هزینه زیادی را بابت تعمیرات متعدد و همچنین خرید لاستیک در بازه های کوتاه بپردازید.

لوازم یدکی بدنه چانگان

وقتی برای خرید لوازم یدکی بدنه چانگان به بازار مراجعه کنید، با مارک های گوناگونی رو به رو می شوید که بازه های قیمتی مختلفی را شامل می شود. در خرید لوازم یدکی بدنه چانگان باید این نکته را مد نظر داشته باشید که تنها قطعات اصلی و اورجینال می توانند به خوبی و بدون مشکل در کنار دیگر قطعات بدنه نصب شوند و قطعات متفرقه هیچگاه چنین کیفیتی نخواهند داشت.

در صورتی که از قطعات بدنه غیر اصلی و تقبلی روی خودرو چانگان خود استفاده کنید، درز های نامتوازن متعددی را روی خودرو ایجاد خواهید که ظاهر آن را زشت و خودرو شما را به یک خودرو تصادفی شبیه می کند.

فروشگاه نایکو پارت، تمامی قطعات و لوازم یدکی چانگان را به صورت اورجینال از خود کمپانی تولید کننده وارد می کند و با خرید از این فروشگاه، قطعاتی را خریداری می کنید که کاملا مشابه با نسخه فابریک و اصلی هستند و پس از تعویض قطعات بدنه، هیچکس متوجه تغییر ظاهر بدنه خودرو نخواهد شد.

نمایندگی لوازم یدکی چانگان

کیفیت بالا و تضمین شده محصولات نمایندگی چانگان در حومه تهران

اغلب رانندگان، دوست دارند که لوازم خودرو را تا حد امکان به صورت فابریک نگه دارند و از تعویض قطعات اتومبیل، خودداری می کنند. دلیلشان هم این است که قطعات یدکی، هیچگاه کیفیت قطعات و لوازم یدکی فابریک و اصلی را ندارند و در صورت تعویض قطعات خودرو، از کیفیت خودرو کاسته می شود.

در صورتی لوازم یدکی چانگان را از فروشگاه نایکو پارت خریداری کنید، دیگر چنین مشکلی وجود نخواهد داشت و پس از تعویض قطعات و لوازم یدکی خودرو، کیفیت سواری خودرو یا دوام و پایداری آن کم نخواهد شد.

چرا که فروشگاه نایکو پارت لوازم یدکی چانگان را بدون واسطه و به صورت مستقیم از چین وارد می کند. بنابراین قطعات همان کیفیت قطعات فابریک را دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *